Projektledare/ Koordinator

 

A

Carin Anzelius: Koordinator https://www.linkedin.com/in/carin-anzelius-a4887429/

Camilla Alinger Grahl: Projektledare, producent och agent camilla@grahlandfriends.se

B

REBECKA BLÜCKER Projektledare Tv/film/reklam
https://www.linkedin.com/in/rebecka-bl%C3%BCcker-308a38a4/

D

Caroline Danielsson: Projektledare/Produktionsledare http://linkedin.com/in/caroline-danielsson-24b3ab125

F

Elisabet Forsman: Produktions koordinator/ Reality Show TV/ Hollywood https://www.amplioproductions.com

Elisabeth Fri: Coordinator https://www.facebook.com/profile.php?id=100011242785257

G

Veronica Grahn Projektledare/FAD/Inspelningsledare  http://www.linkedin.com/in/veronica-grahn-94251a56

J

Annika Jensen: Projektledare https://www.linkedin.com/feed/

Lina Johansson: Projektledare/Koordinator/ Inspelningsledare Lina Johansson

Jessica Johnsen: Produktionsledare/ koordinator https://www.linkedin.com/in/jessica-johnsen-65828945

P

Filippa Palm: Produktionsledare/Koordinator https://www.linkedin.com/in/filippa-palm-5171728b/

S

Emma Sahlgren: Projektledare, Produktionsledare http://www.linkedin.com/in/emma-sahlgren-868b14ab

Charlotta Sjödahl: Koordinator  http://www.lillasyster.se

Hanna Sjöstedt: Koordinator  https://www.linkedin.com/in/hanna-sjöstedt-22aa343

Sara Suominen:  Projektledare/Produktionschef https://www.linkedin.com/in/sarasuominen/

Cecilia Svensson: FAD/SAD/TAD/koordinator https://www.facebook.com/cecilia.svensson.1401

Rosanna Sverin: Marknadskoordinator http://ligistfilm.com

T

Susanne Tatti: Projektledare/Prodledare/Researcher http://www.rostbyran.se

V

Anna Velander Gisslén: Projektledare, kommunikatör/PR/ producent http://www.vmg.nu

Ö

Magdalena Öhgren: Projektledare, produktionsledare, koordinator http://linkedin.com/in/magdalena-öhgren-7904905a